Prawo odstąpienia od umowy

1.

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Zwroty zakupionych towarów przyjmowane są tylko pod warunkiem, że nie były używane(Odpowiadają Państwo tylko za zmniejszenie wartości rzeczy wynikające z korzystania z niej w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.), są kompletne i posiadają oryginalne opakowanie(jeżeli takie było dołączone) oraz został załączony formularz odstąpienia od umowy i dowód zakupu.

2.

Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.

3.

Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, muszą Państwo poinformować nas (Agro Technika Jakubczyk Łaziska 64a, 24-335 Łaziska; E-mail: kontakt@atjakubczyk.pl) o swojej decyzji o odstąpieniu od niniejszej umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). Prosimy o korzystanie ze wzoru formularza:  Odstąpienie_od_umowy

4.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby wysłali Państwo informację dotyczącą wykonania przysługującego Państwu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

5.

Pieniądze za zwracane towary będą wysyłane w terminie 7 dni roboczych (od daty odebrania zwrotu) na podane konto bankowe lub adres.

6.

Pokrywamy koszty przesyłek w przypadku błędnego zrealizowania zamówienia przez nasz sklep, w tym celu skontaktuj się z nami.

7.

Prosimy nie wysyłać zwrotów za pobraniem na nasz adres.