Nasza firma narodziła się jako „Artykuły Przemysłowe Elżbieta Jakubczyk” powstała w kwietniu 1992 roku i od momentu powstania do chwili obecnej jej siedziba znajduje się w tym samym miejscu — Łaziska 64a, 24-335 Łaziska, powiat Opole Lubelskie.

----

Jesteśmy rodzinną firmą z tradycjami i ugruntowaną pozycją w regionie. Zajmujemy się sprzedażą artykułów z branży:

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Rolniczej — między innymi części oryginalne i części zamienne do ciągników rolniczych Ursus, oraz Massey Ferguson, smary, oleje silnikowe i hydrauliczne.

Motoryzacyjnej — między innymi oleje silnikowe, chemia samochodowa, opony.

Ogrodniczej — między innymi opryskiwacze zwykłe i elektryczne, nożyce do żywopłotów, kosy i piły, osprzęt do nawadniania i podlewania.

----

Cały czas i wedle naszych możliwości staramy się poszerzać nasz asortyment, tak by zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Asortyment zawarty na stronie www, stanowi około 30% całkowitego asortymentu, jaki znajduje się w naszym sklepie.

----

Zaopatrujemy wiele firm w tym mechaników w części, gazy techniczne oraz inne niezbędne produkty, oferując przy tym dogodne ceny, terminy realizacji zamówienia, jednocześnie gwarantując satysfakcję ze współpracy.

----

OD 2019 roku jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem renomowanej marki „Stihl”. Nasz serwis dokonuje także napraw pogwarancyjnych wielu innych marek. Szczegółowe informacje mogą państwo znaleźć w zakładce „Serwis”, znajdującej się na górnym pasku menu.

Od początku 2022 roku zdecydowaliśmy się na podbój internetów. Staramy się, by nasi klienci mieli zapewnioną profesjonalną oraz kompleksową obsługę w konkurencyjnych cenach.

Od 2022 roku, nasz sklep posiada także punkt kurierski, w którym można nadać paczki oraz palety każdym dostępnym na rynku przewoźnikiem.

↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓↓

Sklep jest otwarty w następujących godzinach:

Poniedziałek - Piątek: 7:00 - 16:00

Sobota: 7:00 - 13:00

↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑