Marki

Układ chłodzenia silnika C-328, C-330

Układ chłodzenia silnika

Układ chłodzenia silnika twoje traktora Ursus C328, Ursus C330 i pochodnych to układ, którego zadaniem jest niwelowanie wzrostu temperatury silnika ponad maksymalną oraz utrzymanie jej w optymalnym zakresie od 90 °C do 100 °C. Prawidłowe funkcjonowanie układu chłodzenia twojego traktora ursus C328 i C330 jest niezbędne dla osiągnięcia przez silnik ciągnika odpowiednich warunków pracy, które są niezbędne do wykonania prac polowych. W razie braku chłodzenia silnika twojego C328 i C330 następuje szybki wzrost temperatury elementów silnika, co skutkuje pogorszeniem smarowania (utrata własności smarnych oleju i jego spalanie), występowaniem przedwczesnych zapłonów (samozapłonów), wreszcie nadmiernym rozszerzeniem termicznym tłoka w cylindrze twojego ciągnika, co zwykle kończy się jego zatarciem. Zbyt niska temperatura pracy również nie jest wskazana-m.in. pogarszają się wówczas warunki odparowania paliwa, co zakłóca proces spalania i może powodować podwyższoną emisję szkodliwych substancji. Praca w niskiej temperaturze może także prowadzić do tzw. spłukiwania oleju z gładzi cylindrowych, co jest bardzo szkodliwe dla warunków smarowania.

Dlatego oferujemy państwu szeroką gamę części zamiennych do ciągnika, części oryginalnych jak i tych części, które są ogólnie uznawane za ciężko dostępne. Sprawdź, czy znajdziesz części, których potrzebujesz by twój traktor ursus C328, C330, C330M, C335 oraz pochodne, mogły pracować kolejne dziesiątki lat!

***Zdjęcia części są poglądowe. Kolor może się różnić w zależności od producenta.***

Jest 42 produktów.

Pokazano 1-30 z 42 pozycji

PASEK KLINOWY HA 1250 STOMIL SANOK ŻÓŁTY C-330

HA1250ŻÓŁTY

XPZ=SPAX=AVX LA= DŁUGOŚĆ ZEW. LI=DŁUGOŚĆ WEW.LD; LW ; LP=...

XPZ=SPAX=AVX LA= DŁUGOŚĆ ZEW. LI=DŁUGOŚĆ WEW.LD; LW ; LP= DŁUGOŚĆ PODZIAŁOWA ŚREDNIA NP. HB 1200AVX PODAJE DŁUGOŚĆ LA ZEWNĘTRZNĄ

Cena 25,12 zł