1. Płatność przelewem na konto

Nr konta bankowego: 41124028741111001063145246

Adres firmy:

Agro Technika Jakubczyk

Łaziska 64a

24-335 Łaziska

W tytule prosimy wpisać: Zamówienie: (Nr. Zamówienia)

* Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, na konto bankowe. Maksymalny czas oczekiwanie na dokonanie płatności to 5 dni roboczych. W celu przyśpieszenia tego procesu, bardzo prosimy o wysyłkę potwierdzenia na nasz E-mail (kontakt@atjakubczyk.pl). Zamówienie zostanie zrealizowane w ciągu 24H w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na koncie, a następnie przekazane przewoźnikowi.

2. Płatność za pośrednictwem Montonio lub Przelewy24

Koszt: Płatność za pomocą pośrednika Montonio jest bezpłatne. W przypadku płatności za pomocą Przelewy24, doliczana jest opłata 1% od kwoty zamówienia.

Serwisy umożliwia dokonanie płatności za pomocą:

1. Przelewów online

2. Blik

3. Karty płatnicze

4. Apple Pay

5. Google Pay

6. Sprzedaż w innych walutach

*Zapłaty dokonujesz przed rozpoczęciem realizacji zamówienia, za pomocą serwisu Przelewy24. Zamówienie zostanie zrealizowane w sklepie w ciągu 24H w dni robocze od momentu zaksięgowania wpłaty na naszym koncie P24, a następnie przekazane przewoźnikowi.

3. Płatność za pobraniem

*Zapłaty dokonujesz u kuriera lub listonosza, który dostarczy ci przesyłkę pod wskazany przez ciebie adres. Wymagane jest posiadanie odpowiedniej kwoty w gotówce – bez zapłaty kurier nie wyda ci zamówionej przesyłki. Szczegóły cen poznasz w cennikach poszczególnych form dostaw. Przy wyborze płatności za pobraniem, zamówienie jest realizowane w sklepie w ciągu 24H w dni robocze od momentu złożenia i potwierdzenia zamówienia, a następnie przekazane przewoźnikowi.